george-s.t.

duminica 06.11.2011

Recommended Posts

salutare dragi colegi.

ptr ca nu ati mai fost de mult la bacau si ptr ca se anunta multa lume la noi in we, va invitam si pe voi la un joc la "robinete".....locatie cunoscuta de altfel de la ultimul joc impreuna.

daca aveti intrebari puteti pune si aici sau in topicul deja deschis viewtopic.php?f=33&t=14128.

in speranta ca ne ve-ti onora cu prezenta va asteptam la bacau

vedem ce si cum se voteaza si va anuntam din timp!!

moooooama, ce coteala...sa vedem...sa ne fardam....

HAI, DANE, LA BACAU, CA AM O BERE RESTANTA SI NU O MAI POT DA CA VINE FRIGU'

Pai daca il inviti la o bere pe Dan care acum are vin de ala de iti curg ochii doar cand te uiti la damigeana il mai vedem prin iunie poate !

adjudecat...onanila da bere lui PP pana numara pana la 121 in ungureste pe muzica de la "I got you under my skin" varianta Joe Cocker:P ...

eu vin si la bere...nu fac nazuri
adjudecat...onanila da bere lui PP pana numara pana la 121 in ungureste pe muzica de la "I got you under my skin" varianta Joe Cocker:P ...

etetetetete...cum se vorbira al vrancean si cu al ungurean....normal, voua va convine...puscasul e balbait si nici nu stie ungureste asa ca....trei salarii sar din schema numai pana imi spune "nem tudom".

Frumos scenariul очень хорошо !!! Na zdorovie
'

Bai colegu', eu cred ca drzu ne-a injurat in chirilica.....hmmmmm....ia zi...ca tu le mai parlesti cat de cat...da si o varianta de revenge ...

Ia sa vedem cine stie raspunsul : Cine este cel mai sexi personaj din pozele de mai sus ?!?

PS : castigatorul primeste un cupon de reducere cu 75% din timpul de asteptare al tochiturii data viitoare si va fi servit personal de catre MC Onanila, zis si Petrila, mega-instructorul de campioane olimpice la deap throat !!!

coleguleee!!! mi se pare mie sau faci aluzie la mine? daca da iti doresc sa mananci tu tochitura aia care am mancat-o eu in fiecare zi si la fel de prompt!! )

Edited by Guest

coleguleee!!! mi se pare mie sau faci aluzie la mine? daca da iti doresc sa mananci tu tochitura aia care am mancat-o eu in fiecare zi si la fel de prompt!! )

Si Dan Moldaaaaan, zis colonelu'...castigaaaaaaaaa !!! Ca bonus special te las sa comanzi ce vrei, nu doar tochitura...Petrila, pregateste costumul de pinguin ca ai treaba ...

ba baiatule , una la mana sa stii ca m-ai degradat si a doua , nu imi plac pinguinii, asa ca sa se imbrace in majoreta!!!

Dane...asta e gradul onorific dat de bacauani, ce grad ai la Vrancea e alta mancare de peste frate ...mai vii pe la vreo doua jocuri si mai urci in rang !

da ce ziceti de dracu' ala cu cyma 030 & CBD & Nokia C5, aflat in culmea victoriei aparata de beretele rosii?