ASR Forum

www.airsoftromania.com
It is currently Fri Oct 20, 2017 2:41 am
progear.ro

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Vand Jeep Tj 1998
PostPosted: Sat Oct 07, 2017 6:47 pm 
WTF 360

Has thanked: 88 times
Been thanked: 67 times
Se vinde Jeep Wrangler TJ - 1998 , masina care a generat hashtagu #nudaulalopata , masina care face iarna un anotimp frumos si amuzant, ideal pentru snowboarding prin oras cu amicii. Pe timp de iarna veti puncta scor maxim cu vecinii pt ca le dezapeziti strada, iar pe timp de vara o sa creasca rata de internari la urgente de pacienti cu diagnostic de gat intors. De off-road pot sa va spun ca nu m am dus cu ea pe locuri periculoase pt ca nu mi a placut sa risc banii investiti si sa pierd jeepul printr o rapa. Dupa cum stiti aceasta masina a fost demontata in intregime , avand aboslut fiecare surub sau clema de prindere desfacuta, urmand un proces de 2 ani de reconditionare ce a inclus sablare, galvanizare, vopsire electrostatica, schimbat piese electronice / mecanice / conducte / roti / etc. Ca sa raspund si intrebarii de ce o dau, o dau incarcat de regret pentru ca mi as dori sa o pastrez insa drumurile tot mai dese si tot mai lungi necesita o masina care sa mi permita viteze mai mari de croaziera de 110 km/h. Masina este in stare tehnica impecabila, pentru teste sunt dispus sa facem un road trip de test pana la budapesta si inapoi cu conditia ca potentialul cumparator sa plateasca drumul si poligonul acolo :) .
Fully restored, bonus Hardtop.
accept si unele variante
Pret 8000 euro
Poze:Jeep Wrangler TJ - 1998 colectie / variante
https://www.olx.ro/oferta/jeep-wrangler ... 93HdW.html

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

airsoftmechanix.ro

All times are UTC + 2 hours [ DST ]