ASR Forum

www.airsoftromania.com
It is currently Wed Oct 24, 2018 4:58 am
progear.ro

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: Thu Nov 19, 2015 3:48 pm 
WTF 360

Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
În calitate de organizator și reprezentant al echipei WTF 360, rezidentă în locația Dragomirești (pădurea Ileana), vă comunic urmatoărele : echipa TMT împreună cu asociații și jucătorul Mureșan, nu mai sunt bine veniți în cadrul jocurilor organizate de mine sau de reprezentanții clubului WTF 360.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 3:59 pm 

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Felicitări Craker, exact același comportament verbal ca pe teren, si te miri dece te bate lumea. Domnul organizator de la WTF 360, ce treaba are clubul cu ce am făcut eu? Ați căutat mereu motiv sa nu Jucați cu TMT-ul, dar ați venit si mai veniți in continuare sa Jucați cu noi la sicomed-chimopar, si hat-ul vine sa joace in continuare, inclusiv străinul ofir tzviran (nemuritorul si nimeritorul care își cere scuza ca el nu simte bilele). Din punctul meu de vedere, nu vreau eu sa vin la joc la voi sa fiu provocat de frustrați gen Craker si sa minta ca el nu a făcut nimic. Organizatorii au greșit ca permit jucătorilor sa aducă injurii pe teren si de aici se pleacă tot. Cu ce m-a ajuta ca am fost la Ilion si i-am zis, de problemele mele pe teren si nu a luat nici o măsura. Cum a fost la jocul de noapte care a fost la ferme in care eram eu. Cu Radu si ne am întâlnit cu WTF ul(15 pers) care ne spune le aici nu se joaca (doar noi don echipa adversa) ei au voie. Ce a făcut ilion nimic. sa mai povestesc sa va pun filmare cu doi iepuri cu banderole care nu știau pe unde sa fuga. Știți doar sa plângeți si sa faceți acuzații, ca ați pățit nu știu ce dar la voi va uitați? E doar un joc in care unii nu știu sa piardă si atunci începeți sa va ofticați, sa înjurați, apoi stați la calculator si comentați ce nu va convine vouă.

Hai ca exagerați deja. Si Craker eu am fost domn am venit sa mi cer scuze iar tu ma provocai incontinuare. Vezi limbajul ca poate ne vedem si nu se știe ce de ce îmi aduc aminte ca ai scris pe forum.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 5:34 pm 

Am o întrebare ilion!! De cand joaca echipa ta airsoft cu mine, sau domnul de la WTF sau HAT sau Echipa lui Grosan, se restul de echipe care joaca airsoft, câți ați luat bătaie de la mine ? Va zic eu nici unu, si jucam airsoft de 8 sau 9 ani împreuna.Venin cand vroia sa bată pe numai știu cine ca l a înjurat ( in parcare la carfour) si m am băgat eu sa nu îl bată de ce Nu la ți Banat si pe el sau măcar sa barfiti pe forum? Ca nu aveți curaj ca era in echipa lui grosan!!! Dece nu te am bătut pe tine ilion niciodată? Ca STI sa vb? De câte ori te am înjurat pana acum pe tine domnule ilion de la AA. Nici măcar odată. Așa ca puneți-vă o întrebare, in 9 ani de cand joc airsoft am bătut o persoana dacă o pot numi așa pe Craker. De înjurat toți înjurați așa ca nu mai comentat-o atât.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 5:41 pm 
RAID Airsoft

Has thanked: 17 times
Been thanked: 33 times
Auzi, vezi poate ai ceva CD-uri cu manele de tras si noi te retinem.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 5:52 pm 

nu știu ce sa zic dar fac pariu ca si in clasele primare ai pățit la fel si aveai prieteni sa te protejeze de cei care ii provociai si care vroiau sa te bată. Darde ești prea nesimnificativsa m-a pun la mintea ta.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 6:13 pm 
RAID Airsoft

Muresan wrote:
nu știu ce sa zic dar fac pariu ca si in clasele primare ai pățit la fel si aveai prieteni sa te protejeze de cei care ii provociai si care vroiau sa te bată. Darde ești prea nesimnificativsa m-a pun la mintea ta.

Muresane, gata, termina. Daca lasam lumea sa ma protejeze acum aveai coleg de camera. Stai joaca la Chimopar, ne evitam pe terenuri si aia e.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 9:21 pm 

Deci am avut dreptate in legătura cu, Copilăria ta!!!!!! Începi sa iei foc, te deranjează adevarul??? :lol: :lol: :lol:

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 9:33 pm 
Hardcore Airsoft Team

Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Cică airsoftul are la baza o regula importanta, bunul simt, bunul simt de a recunoaște bila astfel validand "kill-ul".

Pai dacă noi ne luam morții la pula de ce sa condamnam doar pe ala care-si apară mortii???
Am luat foc și în trecut și iau și acum, cum pula mea sa vii la joc sa te joci, sa te relaxezi sa fii educat și fair-play când cineva îți ia morții în pula?

Pai stric bara la mașină pe el, ca nu-s bazat pe bătaie, sau pierde un tendon de la vreun drogat când se duce la farmacie sa-si ia entran ca-l tine pula 30 de secunde de frustrat precoce ce e.

Bai voi sunteți ma sănătoși, ii dam cu pula-n cap lu Mureșan ca îl bate pe x și omitem tocmai motivul? Știm ca e retard nervos agitat, da vorba lui n-a bătut pe nimeni în 9 ani,stiti dc? Nu i-a luat niciunu morții în pula va zic eu, va zic și de ce, ca n-a îndrăznit niciunu.

Repet condamn și ma dezic de orice act de violent în cadrul comunității, vorbesc doar în numele meu, și va rog sa realizați ca este la fel de grav declanșatorul precum actul în sine, este aceeași egalitate ca intre nemuritor și nimeritor.

Scuze ca limbaj, am folosit limbaj adegvat conform subiect, în speță, mahala.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 10:06 pm 
Meerkats Team

Been thanked: 7 times
Îmi pare rău că stau și văd ce cacat d3 caractere exista din păcate printre noi. Ăla înjura, ăla scuipa ăla sare la bătaie. Ce cacat înseamnă ăsta. Este în joc +!!! La sfârșitul zilei mergem cu toții la o bere. Dar nu domne!! Trebuie sa ne cacat pe noi! Sa ne batem sa futwm în gura etc. Oricum e doar gura de marea majoritate. Ne prefacem ca suntem războinici dar ne cacat pe noi de o înjurătură sau de o palmă. Vorba aia Sunteți duri de mă pocnește râsul. M-Am băgat și eu ca supozitorul.

Good Guys in Bad Lands
Spartan Wars
Overload 3
G.Z. - OP R.I.O.T.
Border War 6 The Sunseeker

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 10:17 pm 
C.S.A. Valahia

Been thanked: 3 times
VInovati sau nevinovati, cei care aduc pe teren injuraturi si pun in discutie subiectul "a lua bataie"....chiar nu stiu ce cauta in airsoft! E bine totusi ca se discuta deschis, sa stim si noi cu cine sa jucam si cu cine nu!

"You live only once, but if you live right, once is enough!"

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 10:44 pm 
Hardcore Airsoft Team

Been thanked: 5 times
Și ca o mica completare,tot personala,nu în calitate de voce a unui club,s-a tot adus în discuție de masuri ale A A în calitate de organizatori,sau membrii ai comunitatii,cand au mai fost incidente s-a creat ditamai polemica dar fără nici o decizie ferma,acum probabil va fi la fel, și tot asa, precum toate acțiunile acelor 2 indivizi, frați, ale căror nume nici nu ma ostenesc sa le scriu, care tot încearcă sa fie voceea,mintea,creierul comunității,dar fără rezultat,as dori sa ii întreb totuși, îndrăznind ca un umil sclav al bilei rotunde de 6mm de ce se mândresc public cu bannarea hat, cata vreme atât ei cat și toată comunitatea știu ca au banat HAT de frica echipei pe teren, de frica de a avea parte de eșec la fiecare joc în care au fost adversari ai HAT cat și de frica de a nu fi ținte speciale în dot-urile și cărările celor de la HAT.Sa iei ca team leader aceasta decizie după ce vezi un discurs motivațional pe tema de joc înseamnă doar ca te temi și ca ești mic și slab și fricos:)))))

Pai dacă tu ca team leader ești fricos și timid în fata altei echipe cum mama ei de bila rotunda vrei sa conduci o comunitate intreaga?

Profile  

PostPosted: Thu Nov 19, 2015 11:38 pm 

Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Ce tot bagati echipa AA si HAT in postul asta?!?!?...AA a facut un scenariu pentru noi...si-au dat interesul..au consumat din timpul lor personal sa faca ceva..un scenariu cat de mic..pentru ca noi sa ne distram si sa testam locatia....atata tot...o putea face orice alta echipa...HAT BAT MAT KAT FAT PAC...

muresan daca recunostea bilele pe care le-a stopat cu pieptul...si nu injura...nu se ajungea la nici o discutie...ca injuratura lui a fost de morti sau de vii...pentru mine e acelasi lucru ...nu domle' aia de morti e suprema!!!!! ...stati flexati ca nu se mai duce nimic la ei...si nici de acolo nu o sa vina ceva....injuratura e injuratura...de aici s-au incins spiritele..

frate jocul de airsoft la asta se rezuma..la a recunoaste atunci cand esti atins de bila...daca nu poti..nu e nevoie sa ne bucurati cu prezenta la nici un joc si e valabil pentru toti...nu numai pentru muresan. Daca ti-ai luat cu 2 bile mai mult dupa ce ai zis mort...si incepi sa injuri si sa iti bagi si sa il faci pe ala care a tras cu ou si cu otet...iar - "nu ai ce cauta pe terenul de airsoft" ...pentru asta ai venit...e posibil sa iti iei bile..sa te doara...

Eu sustin banderolele numerotate pentru fiecare jucator..luate in evidenta..sa stim si noi cu cine avem onoarea..sau oroarea....nu de alta dar in putinul timp pe care il am liber si ies la joc...vreau sa ma distrez...

Profile  

PostPosted: Fri Nov 20, 2015 12:27 am 

Pe bune? Aveam vesta antiglonț :lol: !!! Unde scrie ca trebuie sa zic mort, ca i se pare nu știu cui ca m a nimerit? Eu zic mort cand sunt nimerit. Si de înjurat de unde STI ca am înjurat eu? Vb sa te aflu in treaba. Săracul Craker a fost abuzat!! Mai avea puțin si spunea ca a fost si violat :lol: :lol: :lol:!!! Nu ați citit ce a scris?? Ca a fost ținut de 3 persoane sa pot să-l violez eu :D :lol: săracul si a deschis un topic ca nu a fost satisfăcut, ca dacă ii plăcea nu spunea nimic :lol: :lol:

Profile  

PostPosted: Fri Nov 20, 2015 12:50 am 
Hardcore Airsoft Team

Has thanked: 52 times
Been thanked: 78 times
Vorba cantecului... Q.E.D.

Profile  

PostPosted: Fri Nov 20, 2015 9:06 am 
RAID Airsoft

Bai Zdreanta, tu n-ai inteles nimic. Tu ai impresia ca oligofrenul, pe langa ca nu recunoaste bilele, nu te si injura, sau ce? Ai impresia ca e vreun decent, asa ti se pare tie? Tot el a inceput si cu mizeriile, am mai precizat asta.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

airsoftmechanix.ro

All times are UTC + 2 hours [ DST ]